Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Порошенко передав допомогу військовим на Донбасі

Порошенко передав допомогу військовим на Донбасі

П’ятий Президент Петро Порошенко побував на передовій і привіз українським військовим комплект камер відеоспостереження. Обладнання передали бійцям 108-го гірсько-штурмового батальйону. Воно допоможе контролювати переміщення ворога і захистити наших воїнів на лінії фронту.

C:UsersUserDesktopкамери.png

Петро Порошенко пояснив переваги системи відеоспостереження на передовій: «На кожному взводно-опорному пункті, на ротному опорному пункті виставляються різні види камер. Є і нічне бачення, є і дальність. Не будемо розкривати, на скільки кілометрів, але на багато кілометрів. Командир, починаючи від взводу і закінчуючи батальйоном, а ми і до бригади дійдемо, мають абсолютно цілісну картину. Вже не треба спостерігачу підніматися вгору. Не треба ставати мішенню для російських снайперів. Постійно йде цілодобова фіксація руху ворожих сил по той бік фронту».

За словами військових, така підтримка дуже вчасна, цінна і допоможе успішно виконати поставленні завдання.

«Дякую за підтримку. Для нас це дуже важливо, що сучасні технології ми впроваджуємо саме тут, і перш за все це йде на користь наших військовослужбовців. Ми за допомогою цих технологій збережемо життя і здоров’я наших військовослужбовців, здоровими і цілим повернемо їх до їхніх родин, батьків, дружин, дітей», – наголосив командир батальйону, капітан Володимир Болехан.

Як зауважують у команді Порошенка, життя на передовій зовсім не солодке. Тому для бійців привезли ще полуницю. На цьому підтримка військових не закінчується. Наразі триває збір грошей для закупівлі обладнання для інших батальйонів. 

C:UsersUserDesktop1.jpg

Нагадаємо, що від початку пандемії Фонд Порошенка витратив на благодійну допомогу 150 мільйонів гривень. За цей рік він спільно з волонтерами передав у лікарні понад 157 тисяч захисних костюмів для медиків, 10 тисяч антивірусних окулярів, 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, а також профінансував закупівлю, ремонт і витратні матеріали для понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 медичних установ.