Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Померла дружина посла Нідерландів, яка постраждала від вибуху в порту Бейрута

Вибух у порту Бейрута стався 4 серпня

У суботу, 8 серпня, померла дружина посла Нідерландів у Лівані Яна Вольтманса Гедвіга. Про це повідомило міністерство закордонних справ Нідерландів.

Об этом сообщает Компромат

У МЗС зазначили, що Гедвігу Вальтманс-Мольєр було поранено у вітальні власного будинку в Бейруті 4 серпня, коли стався вибух у порту.

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте говорив, що, крім дружини посла, було поранено ще п’ятьох співробітників посольства в Бейруті. Вальтманс, який перебував у момент вибуху поряд із дружиною, не постраждав.

Потужний вибух у порту Бейрута стався увечері 4 серпня. У прилеглих до порту районах столиці Лівану пошкоджено або зруйновано багато будинків. Агентство Reuters писало з посиланням на очевидців, що вибух був такої сили, що його відчули навіть мешканці столиці Кіпру Нікосії, розташованої майже за 200 км від Бейрута. Телеканал Al Jazeera повідомив, що вибуховою хвилею автомобілі закинуло на дах заводу заввишки приблизно три поверхи.

Жертвами стало більше ніж 150 осіб, ще приблизно 5 тис. поранено і зникло безвісти.

Губернатор ліванської столиці Марван Аббуд розповів, що внаслідок вибуху без даху над головою залишилося до 300 тис. осіб. Він оцінив збитки від інциденту у $3–5 млрд.

За попередньою інформацією, вибух стався на складі аміачної селітри після пожежі, спричиненої зварювальними роботами.

За даними Reuters, влада Лівану ігнорувала пропозиції митниці про реекспорт або продаж 2750 тонн аміачної селітри, конфіскованої із судна Rhosus (це судно належало Гречушкіну) в порту Бейрута. Як розповів співрозмовник агентства, команда інспекторів попередила, що якщо селітри не вивезти, "у повітря може злетіти весь Бейрут".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/pomerla-druzhina-posla-niderlandiv-jaka-postrazhdala-vid-vibuhu-v-portu-bejruta-1512876.html”