Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Кравчук заявив, що в Мінських угодах немає вимоги щодо закріплення в Конституції особливого статусу ОРДЛО

Кравчук зазначив, що сторони конфлікту трактують угоди різними способами (Фото: Леонід Кравчук / Facebook)

Об этом сообщает FIB


Призначений головою української делегації в Тристоронньої контактній групі екс-президент Леонід Кравчук заявив, що в Мінських угодах не записана необхідність закріплення в Конституції особливого статусу Донбасу.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"А деякі, в тому числі російська сторона, наполягають, що там, мовляв, саме так написано. І ми маємо довести, маємо сісти та прочитати разом, і прийти до висновку", — заявив перший президент України.

Леонід Кравчук також зазначив, що Мінські угоди по-різному трактуються сторонами конфлікту на Донбасі.

"Ми не можемо ставити під сумнів те, що написано в Мінських домовленостях, але ми можемо сказати, що пройшло чимало часу, і ці п’ять років показали, що деякі положення документів не працюють, або працюють суперечливо, або трактуються по-різному. Тому потрібно привести їх у таку систему мислення та систему дій, із якими погодяться всі сторони, щоб припинити війну на Донбасі", — повідомив Кравчук.

Читайте також:
«Запросили разом». Кравчук заявив, що не пропонував кандидатуру Фокіна для роботи в ТКГ щодо Донбасу

Нагадаємо, 30 липня Леонід Кравчук погодився очолити делегацію України в ТКГ щодо Донбасу. Він сказав, що хоче зробити все, «щоб прискорити мир на Донбасі». Він буде робити це на громадських засадах. Перед цим другий президент України Леонід Кучма вийшов з Мінських переговорів, в яких брав участь з 2014 року.

Кравчук вже заявив про можливість створення на Донбасі вільної економічної зони і допустив кадрові зміни в українській делегації в тристоронньої контактній групі. Він також заявив в інтерв’ю РБК-Україна, що готовий йти на компроміси.

Редактор: Сергій Купрійчук

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/minski-ugodi-kravchuk-zayaviv-shcho-nemaye-vimogi-pro-osobliviy-status-donbasu-novini-ukrajini-50104215.html”