Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

В Виннице открылась фотовыставка, посвящённая защите Донецкого аэропорта

Восени 2014 року фотограф "Los Angeles Times" Сергій Лойко пробув у Донецькому аеропорту 4 дня і 3 ночі. Звідти їм були привезені сотні фотографій, які відразу розлетілися по всьому світу і стали історичним свідченням непереможності українських кіборгів. 60 робіт фотомайстра були представлені на огляд вінничан у арт-галереї "Інтершик".

 Втомлені очі, обгорілі від сонця обличчя, запилені щоки і неприхована жага до життя – перше, що стає помітним, коли дивишся на портрети українських захисників. Потім в очі кидаються розбиті стіни, бруд, посічені осколками снарядів бетонні плити. В цих умовах нашим хлопцям довелося жити майже рік.

Фотолітопис показує, як захищалися наші бійці під час перестрілки, як перевозили боєприпаси і рятували поранених, як готували їжу, а іноді навіть встигали почитати книжки. Це унікальні фотографії, які є історичним свідченням того, що наші захисники є незламними і непереможними воїнами. Кожен з присутніх, дивлячись на зображення, отримав можливість побути наодинці зі своїми думками, задуматися про страшні наслідки війни та хоча б на хвилину уявити, що довелося пережити нашим хлопцям, утримуючи позиції в аеропорту. Представлена виставка – це сага про сильних духом українських киборгів. І історії про них залишаться з нами назавжди.

Відкривали виставку сам її автор – Сергій Лойко і герої-кіборги з 74-го окремого розвідувального батальйону та 79-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України. Після Вінниці дана фотовиставка вирушила в Бердичів, а до осені буде подорожувати по всій Україні.

Кожен бажаючий зміг залишити свої побажання, подяку кіборгам і всім українським військовим у спеціальному журналі відгуків. В майбутньому планується створити та поширити пам'ятний альбом, до якого увійдуть фотографії з підписами автора та відгуками людей від перегляду експозиції.

Одним з ініціаторів і організаторів цієї виставки став відомий вінницький адвокат і кандидат у депутати до Вінницької обласної ради від Погребищенського району та міста Погребище – Сергій Павлюк. Також під час проведення виставки був організований благодійний аукціон, а всі виручені кошти були передані на лікування і реабілітацію бійців.

 

 САЙТ міста ПОГРЕБИЩЕ http://pogrebishche.in.ua