Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Сергій Павлюк - Ваш депутат до Вінницької обласної ради від Погребищенського району та міста Погребище

Біографія:Сергій Миколайович Павлюк народився 19 травня 1978 року у місті Деражня Хмельницької області.

Вищу освіту здобув у Тернопільському національному економічному університеті.
Свою трудову діяльність розпочав у віці 20 років, на посаді юрисконсульта підприємства "Укренергомонтаж".
Протягом 2000-2002 років працював на Вінницькій товарно-універсальній біржі у юридичному департаменті.
З 2004 року є суб'єктом підприємницької діяльності з надання юридичних послуг.
У 2006 році Сергій Павлюк заснував приватне підприємство "Юридична агенція "ВАРУНА", в якому є директором. Дана агенція співпрацює з асоціацією «Євроюріс Україна», яка є національним відділенням великої мережі європейських юридичних фірм Eurojuris international. До складу цієї мережі входять більш як 650 юридичних фірм (з загальним штатом у 5000 юристів) з 630 міст 40 країн світу. Агенція "ВАРУНА" займає 39 місце топ-рейтингу з 825 юридичних компаній України. Має сертифікат національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі 2012". Також агенція відзначена дипломом регіонального конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" у номінації "Довіра" 2014 року, та у номінації "Надійність" 2015 року. В рейтингу Національного бізнес-рейтингу агенція має золоту нагороду за показником фінансово-господарської діяльності.
З 2015 року Сергій Павлюк займається адвокатською діяльністю. Має свідоцтво Національної асоціації адвокатів України, яке засвідчує право на заняття адвокатською діяльністю. Є одним із засновників центру правової та психологічної допомоги учасникам АТО та їхнім сім'ям, у якому бере безпосередню участь як юрист. Допомагає отримати відповідні документи, сприяє вирішенню житлових проблем та проблем соціального забезпечення громадян.

Займається меценатством. Надавав безпосередню матеріально-фінансову допомогу для будівництва церкви в селі Порик Хмільницького району Вінницької області. Протягом багатьох років допомагає Брацлавській школі-інтернату для дітей-сиріт. Регулярно організовує для дітей культурні заходи - кінні поїздки, відвідування цирку тощо.
Одружений, виховує сина.
Є членом Радикальної партії Олега Ляшка.
 

БІЛЬШЕ ПРО СЕРГІЯ ПАВЛЮКА на САЙТІ ПОГРЕБИЩА http://pogrebishche.in.ua