Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Справжня допомога для захисника Вітчизни

Старший солдат Микола Михайличенко – кіборг з Донецького аеропорту. З перших днів Микола захищав Донецьке летовище у складі легендарної 93-ої окремої механізованої бригади. Ще під час служби хлопець почав замислюватися над своїм майбутнім, тоді він вирішив здійснити свою мрію і здобути вищу освіту. Після демобілізації Микола зібрав необхідний пакет документів та приїхав у Вінницю, щоб вступати до Донецького національного університету.
Оскільки Микола дізнався, що демобілізовані у цьому році мають, пільги при вступі, тому при подачі документів він розраховував на бюджетне місце. Але у приймальній комісії ДонНУ пояснили, що пільги для бійців АТО полягають лише у можливості вступити в університет без результатів ЗНО. Таким чином, шанси захисника держави навчатися за державний кошт різко зменшилися.
Дізнавшсь про це, відомий вінницький адвокат та кандидат в депутати до Вінницької обласної ради від Погребищенського району та міста Погребище, Сергій Павлюк вирішив надати кіборгу свою допомогу. За його словами, демобілізовані учасники АТО одними з перших повинні мати право на безкоштовне навчання.


"Парламент проголосував за внесення змін до Закону «Про вищу освіту», де задекларовано, що держава гарантує пільги для учасників бойових дій, зокрема часткову або повну компенсацію вартості навчання. Але така допомога надається особами віком до 23 років. Це несправедливо, тому разом із волонтерами та громадськими організаціями, які захищають військових, будемо звертатися до Верховної Ради та Міністерства освіти, щоб не обмежували демобілізованих бійців у праві на здобуття спеціальності у ВНЗ" – саму таку тверду позицію зайняв Сергій Павлюк. Заслухваши його доводи, керівництво університету пішло на зустріч і надало захиснику змогу навчатися. Зараз Микола здобуває вищу освіту у лавах Донецького національного університету і мріє стати у майбутньому юристом.
Бійці повертаються з передової скалічені не лише фізично, а й морально. Комусь допомагають реабілітуватися дружина та діти, інші хапаються за будь-яку роботу, щоб відволіктися. Дуже важливо зацікавити їх чимось новим, щоб вони не шукали "заспокійливе" у пляшці з алкоголем. Молоді хлопці хочуть вчитися, але держава, як завжди, лише декларує їм допомогу, а насправді хлопці знову залишаються біля розбитого корита. Наші захисники мають право на безкоштовну вищу освіту, а навчання має фінансуватися якщо не з державної казни, то з міського чи обласного бюджетів. Для цього потрібна воля депутатів, яких ці хлопці захищають, ризикуючи своїм життям.

Очевидно, що наша держава потребує змін. Але великі зміни відбуваються в результаті рішучих дій.
Радикальні рішення - радикальні зміни!

ДЖЕРЕЛО: САЙТ ПОГРЕБИЩА http://pogrebishche.in.ua