Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Вінницьку «Самопоміч» у Києві звинуватили у корупції

Після з'їзду партії "Самопоміч" у Києві виникла ситуація, яку столичні видання вже "охрестили" скандалом.

Представник вінницького осередку "Самопомочі" Олександр Слободянюк звинуватив керівника Вінницької обласної партійної організації "Самопоміч" Вадима Шкільняка у привласненні волонтерських коштів і майна, яке відправлялось на Схід, та у вимаганні хабара за місце у партійному списку.

— Я теж ризикую, оприлюднюючи цю інформацію, — зазначає Олександр Слободянюк. — Але я не міг більше мовчати. Мене обурює все те, що діється. Тому вийшов і про все чесно розказав. І про те, як Шкільняк торгував місцем у списку. Спочатку йшлося про 25 тисяч доларів, а потім вже й про 30 тисяч, бо виявилося багато охочих йти у депутати від "Самопомочі". До того ж, розкрадалось зібране людьми у волонтерському центрі. Шкільняк не гребував навіть сигаретами. Я це бачив, бо працював у цьому волонтерському центрі. Повірте, у мене є вагомі підстави і докази моїх слів. Я маю залізобетонні аргументи: і фото, і відео, і свідків.

Проте, Вадим Шкільняк відкидає всі звинувачення. Мовляв, усі побратими знають роботу вінницької "Самопомочі".

— Ми ніколи не піарились, працювали для людей. Тому дивно дивитись, коли машини в зону АТО відправляються під камерами журналістів. Кожна поїздка обходиться у 5-6 тисяч гривень. Краще ці кошти витратити на зайву пару берців чи ще чогось необхідного. Ми, наприклад, відправляли допомогу безкоштовно, через "Нову пошту", у них діє спеціальна акція для посилок на Схід. Якщо правильно все зробити, можна тонну запакувати. Ми так сотні тон відправили нашим хлопцям. А тут такі заяви, про розкрадання. Навіть не знаю, як правильно на це реагувати. Поки що готуємо позовну заяву про захист честі та гідності, — зауважує Вадим Шкільняк.

Розводить руками, коли згадує про слова Слободянюка про вимагання грошей.

— Не знаю, яку мету переслідував Слободянюк, заявляючи таке, і постійно звертаючись до Андрія Садового, щоб той його слухав. Всі пояснення хай дає суду, — каже Шкільняк. — Ми його підтримали у 2014 році, тоді він зайняв друге місце, поступившись тільки Олексію Порошенку. А тепер втоптує нас у такий бруд. М'яко кажучи, це дуже дивно.

ОРД 02