Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Борис Максимчук висловлюе глибокі щирі співчуття сім’ям загиблих бійців Нацгварді

Борис Максимчук:

Висловлюю глибокі щирі співчуття сім’ям загиблих бійців Нацгвардії, які стали жертвами цинічної провокації під стінами Верховної Ради 31 серпня 2015 року. Можна багато говорити про те, що необхідне ретельне та неупереджене розслідування подій того дня, проте, на превеликий жаль, життя хлопцям ніхто не поверне.

Розслідування потрібне однозначно, але в даний час, немає впевненості, що буде покараний дійсно той, хто кинув ту гранату, від осколків якої померли хлопці.

На мою думку, 31 серпня можна було уникнути трагічних подій наступним чином: перш за все, владі потрібно було дослухатись до активістів, які з’їхались з усієї країни до ВР, не приймати злощасну Постанову або ж, коли вже прийняли, то Президенту України і голові ВРУ треба було вийти до народу та пояснити своє рішення, але аж ніяк давати команду бійцям Нацгвардії ставати в захист, ми побачили, що це лише спровокувало бурю незадоволення серед людей, які залишились не почутими. Ще раз повторю, що того дня всі радикали приїхали на мирний мітинг для недопущення тиранії, пригноблення українців та відновлення справедливості.

Я засуджую дії окремих осіб, які привели до смертей молодих хлопців, в яких ще все життя могло бути попереду, проте через чиїсь інтереси, зацікавленості, вони стали жертвами – жертвами жорстокої політики.