Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Держава зобов’язана компенсувати людям збитки

Держава зобов’язана компенсувати людям збитки

Государство обязано компенсировать людям убытки

Держава, на самому загальному рівні абстракції, це політичний інститут, створений суспільством для вирішення проблем, які не можна ефективно вирішити індивідуально: від загальної початкової освіти до національної безпеки. Епідемії — типовий приклад такої проблеми. Тому держава зобов’язана направити всі свої зусилля не тільки на безпосередню боротьбу з вірусом (це і так зрозуміло), але і на полегшення долі тих, хто постраждав від події, в тому числі від самих заходів по боротьбі з епідемією.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Тисячі людей залишилися без роботи (а ще втратять її, ймовірно, сотні тисяч або мільйони), маса підприємств розориться, економічний збиток буде величезним, але не рівномірним. Найбільше постраждають бідні, у кого немає накопичень, самозайняті, окремі галузі (сфера послуг, туризм, ресторани тощо).

Держава — як загальна каса взаємодопомоги — повинно наскільки можливо компенсувати ці збитки. Якщо ви змушуєте людей сидіти вдома, компенсуйте їм зарплату з бюджету (або платіть базовий прибуток, якщо у них не було офіційної зарплати). Якщо ви закриваєте кінотеатри, оплачуйте їх оренду за час простою. Якщо закриваєте школи, забезпечте посібник для одного з батьків, який буде сидіти з дітьми. В іншому випадку це просто перекладання витрат на приватний бізнес і громадян, ніякої вини яких епідемії немає.

Це великі гроші, але заради цього не страшно залізти у військовий бюджет (він у нас величезний, а після пандемії у всьому світі буде не до розвитку озброєнь), в ФНБ, відкласти або закрити менш пріоритетні програми, продати і без того зростаючі держактиви.

На жаль, замість цього ми знову чуємо інші розмови: про нові кримінальні статті, заборони, посилення стеження. Самі «державники» не розуміють, для чого існує держава.Джерело статті: “http://povin.com.ua/287246-25-03.html”